از هر دری

شنبه صبح یک سه ساعتی بعد از یک هفت هشت ماه با نزدیک‌ترین دوست دوران نوجوانی و جوانی‌ام پای تلفن بودیم و توی اون سه ساعت انگار که زمان برگشته بود و من توی ایران بودم و همون موقع‌ها بود... بعد که تلفن تمام شد احساس کردم که چه خلاء بزرگی برای من اینجا هست از این نظر. چشمم آب نمی‌خوره که آدمی با خصوصیات اخلاقی من عمرا بتونه دوستی‌های از اون دست اینجا گیر بیاره. دوستی‌هایی که انقدر کهنه و صاف باشن و آدمایی که لازم نباشه کلمه به زبونت بیاری برای ارتباط برقرار کردن باهاشون...
یکبار صحبت‌مون رفت در مورد یک مساله علمی پزشکی زنونه و هر بار کلمه «واژن» تکرار می‌شد تلفن‌مون خود‌بخود قطع می‌شد! فکر کنم کار این مخابرات‌چی‌های اونور آب بوده باشه!!‌ 
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
کارم رو دارم دچار یک تغییر نسبتا عمده می‌کنم و احتمالش هست که از دست این مدیرم خلاص بشم. البته فکر کنم وقتی پروسه روند رسمی‌اش رو طی کنه، مدیرم از خوش‌حالی در پوستش نخواهد گنجید چون که می‌دونم دل به دل راه داره. خلاصه اگه تا یک مدتی خبری ازم نشد توی وبلاگستان بدونین شدیدا مشغول جا افتادن توی وضعیت جدید هستم و از بی‌وفایی نیست. متاسفانه این تغییر (اگه رخ بده) با ارتقاء همراه نیست ولی حداقل مثل کار فعلی‌ام هم آینده‌اش به بن‌بست ختم نمی‌شه و به نظر می‌رسه که جای رشد بیشتری داشته باشه. 
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اون پروژهء‌ خارج از سر کار رو که هفت هشت ماه پیش صحبتشو کرده بودم یادتونه؟ دیگه برای فروش آماده است ولی بر خلاف حساب کتاب‌هامون به دلایل عجیب و نامشخصی خبری از مشتری براش نیست. یک مقدار زیادی استرس اون هم روی دوشمه و نمی‌دونم که آیا باید خودمون رو برای ضرر اساسی آماده کنیم (یعنی در‌آمد یک سالمون کاملا پَر!) و یا اینکه صبر کنیم تا بازار یک کمی فعال‌تر بشه. حدس مشاورمون اینه که یک کمی از تقاضای الان بازار از نظر زمانی جلو هستیم و باید صبر کنیم و برای وحشت کردن هنوز زوده. 
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
یک کمی اوضاع سلامتی‌ام ریخته به هم. وضع خواب و وضعیت مزاجی و کلا میزان انرژی‌ام رو به راه نیست حدودا یک ماهی و نیمی هست. یک کمی هم از نظر روحی بی‌حوصله شده‌ام. حال و حوصله بچه‌های قدیم رقص رو اصلا ندارم و هر وقت دور هم جمع می‌شن به یک بهانه‌ای نمی‌رم. بچه‌های رقص عربی رو هم اصلا حوصله‌اشون رو ندارم. از خودم هم حسابی خجالت می‌کشم که تو دلم بهشون می‌گم پیروپاتال‌های فِس‌فِسو!! کلاس تقویت عضلات کمر دوشنبه شب‌های دکتر کایروپرکتورم رو هم از فوریه نرفتم و برای اون هم هر بار می‌بینمش یک بهانه‌ای میارم. هوا هم که اصلا کمکی نمی‌کنه. صبح ها بین ۳ تا ۶ درجه است منطقهء ما و امروز هم که واقعا سیل می‌اومد از آسمون.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پریشبفیلم Eastern promises رو دیدیم. بازیگری ویگو مورتنسن که شاهکار بود و لایق به جایی برای نامزدی اسکار بود. فیلم فقط بیش از حد گرافیک بود و من هم که معرف حضورتون هست که اصلا نمی‌تونم یک قطره خون رو ببینم و غش نکنم. خلاصه اگه طاقت دیدن صحنه‌های شدیدا گرافیک و خونین رو دارین این فیلم رو توصیه می‌کنم.

/ 9 نظر / 9 بازدید
ش.خ

والا دوست جون با تمام این چیزایی که نوشتی معلومه که اوضاع خواب بهم می ریزه[بغل] مواظب خودت باش

غضی

من هم از eastern promises خوشم اومد ولی نمیدونم این تیم برتون چه مرگش بود با این سوئینی تادش (sweany todd)؟ حالم به هم خورد اینقدر خین و خین ریزی دیدم. من اگر قرار به توصیه باشه my blueberry nights رو توصیه میکنم و deconstructing harry رو. اصلا لزومی به گفتن نبود که تو یه مدتیه به هیچ وجه رو مود نیستی. اصلا قرار نیست ادم پروفسور باشه تا بفهمه اینو!

انار

چطوره یه مسابقه دو اسم بنویسی؟ نیمه ماراتن؟

سارا

سلام . اول اینکه امیدوارم تو کار جدید کلی موفق بشی و بتونه رضایتتو جلب کنه . اون قضیه قطعی تلفن هم به نظر من که اینور آب هستم یه اتفاق بوده تا حالا نشنیدم کسی چنین مشکلی رو داشته باشه اینجا بیشتر روی کلمات سیاسی حساسیت دارن در ضمن میشه لطف کنی و بگی چه ورزشی واسه تقویت عضلات کمر خوبه ؟ مرسی امیدوارم زودتر این حس و حالت تموم شه و پروژه هم با قیمتی خوب فروخته شه

sahar

ye mozu e birabt.... mishe begid baraye zendegi vancouer behtare ya toronto? che farghi baham daran? aya rahe zamini be vancouer hast? hazineha ba toronto yekiye?? mersi- az toronto

سوسکی به سارا

لطفا این 13 صفحه عکس ورزشهای شکم و کمر رو چک کن: http://www.mayoclinic.com/health/core-strength/SM00047

سوسکی به سحر

سحر جان، این سوال رو نمیشه بهش یک پاسخ کوتاه داد. بسته به آدمش داره. مسلما یک عده تورونتو رو بهتر دیدن و رفتن آونجا و یک عده ونکوور رو، و اومدن اینجا. توصیه می‌کنم بری توی اینترنت راجع به اون وجوهی که برات مهمه برای زندگی توی یک شهر، تحقیق کنی.

مامان‌آیسان و آیلین

سوسکی جون امیدوارم روحیه خوبت با جابه جا شدن در کار جدیدت زود برگرده.

سوسکی به مامان آیسان و آیلین

مرسی عزیزم. [ماچ][ماچ][ماچ]