اصلا می‌دونین چیه؟ بازی وبلاگی به ما نیومده! پسر، دریغ از یک نفر که تحویل بگیره!
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
بابا! جون به جونمون کنن خشنیم و خشونت توی ریشه‌هامونه. فقط لطفا به متن این آهنگ پاپ و پرطرفدار وطنی گوش کنید... نگید جون من متن این آهنگ برامون عادی نیست و احساسات انسان‌دوستانه و حقوق بشر دوستانه‌مون رو برانگیخته می‌کنه... خداییش با خودمون رو راست باشیم:
http://www.bia2.com/mp3/mp3_player.php?id=80
اگه من جای معشوق مورد خطاب در این آهنگ بودم می رفتم برای سراینده شعر یک Restraining order (کسی ترجمه خوب فارسی برای این لغت سراغ داره؟) از دادگاه می‌گرفتم از ترس جونم! بی‌خود نیست که کسی عاشق و دربدر من نمی‌شه!
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
من همچنان هُم‌سیک می‌باشم! :-( انقدر شدید که بعد از شرکت شبها یک راست می‌رم خونه و میفتم جلوی تلویزیون و بعدشم لالا! باید برم دکتر فکر کنم. یا شایدم قسمتی‌اش بابت افسردگی فصلیه. حالم دیگه از این هوا بهم‌ می‌خوره.

پ.ن. مسکنش این بود که سه تا دختر شبونه بریزن خونهء آدم با یک بطری شامپاین با طعم شکلات و یک کیک خونگی شکلاتی و یک دنیا خنده و ریسه و مارتینی و پیتزا! خلاصه که فعلا خوبم! :)

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آدمای high maintenance (کسی ترجمه خوب فارسی برای این یکی لغت هم سراغ داره؟) رو دیگه نمی‌تونم تحمل کنم. گاهی احساس می‌کنم تنهایی بیش از حد باعثش می‌شه - البته نه برای همه. من هم اون زمانی که تنها زندگی ‌می‌کردم نسبتا همینطوری شده بودم. یعنی انقدر بیش از حد کنترل همه‌چی دستم بود که کوچکترین چیزی که با این وضع مغایرت داشت رو نمی‌تونستم بپذیرم! اون قلیانی که تیسی توی زندگی من آورد یک مقداری زیادی این وضع من رو تعدیل کرد. البته خیلی‌ها هم تنهای تنها هستند و خیلی هم راحت می‌گیرند همه چیز رو.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اینم از ناله‌های تلنبار شدهء ما... آدینه شب بر شما خوش!

/ 21 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ليلی

من از سوسکا می ترسم ....

بی تا

سوسکی جان ببخشید بی ربط مینویسم فقط خواستم بگم فید وبلاگت فعال نیست و اینجوری من یکی همیشه از خوندن وبلاگت از گوگل ریدر عقب میمونم.

نارنج

[ماچ][ماچ][ماچ]

سوسکی

تست...

سوسکی به بی‌تا و نارنج

بی‌تا و نارنج عزیز، با کمال شرمندگی این پرشین‌بلاگ جدید نمی‌ذاره من کامنت‌ها رو تایید کنم و با اینکه امکان تایید کامنت رو از این پست برداشتم کامنتهای آخر که مال شما باشه ظاهر نمی‌شه. گفتم بگم که نکنه یک وقت فکر کنید پاکشون کردم ها!

نارنج

سوسکی جونی! حتی اگه جای ماتیک بوس منو پاک هم می کردی من باز می یومدم یکی دیگه می ذاشتم برات.

نارنج

آآآآآآآآآآآه !‌ آه! [ماچ] دیدی؟

سوسک سياه

نارنجکم، این کامنت‌هات منو حسابی هوایی کرد که دور هم جمع شیم. بذار این مهمونای کاری من امروز برگردن به مملکتشون و من فرصت سرخاروندن پیدا کنم، باز قرار می‌ذاریم برای املت و حرف... :) جیگرتو که انقدر ماهی! [ماچ]

نعناپونه

همین که روی لینک آهنگ کلیک کردم شوهرم از اونور اعتراض کرد این دیگه چیه اعصاب خورد کن[شوخی]

سلیمه

souski i love ur weblog