من از برلینگتون چند ساعتیه که برگشتم.  سفر خیلی فشرده‌ای بود در حدی که حتی وقت چک کردن ایمیل هم نداشتم. هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر جلسات طراحی پروژه و شبها هم شام در هتلی که کنار شرکت بود برای اینکه اعضای این شاخهء‌ جدید و تیم جدید فرصت آشنایی با هم رو پیدا کنند چون هر کدوم از اعضای این شاخه در یک گوشه از دنیا مشغول به کار هستند و به صورت حضوری فرصت کافی برای آشنا شدن با هم ندارند. 

هر دو مسیر رفت و برگشت به دلیل شلوغی گمرک آمریکا/کانادا نزدیک بود که تکهء نهایی پروازم رو از دست بدم که خوشبختانه بخاطر این که هر دو بار هواپیما با اشکال فنی مواجه شد و پرواز تاخیر پیدا کرده من سر بزنگاه به پروازم رسیدم. 

 ــــــــــــــــــــــــــــــــ

در مورد پست قبل برای دوستانی سوال پیش اومده بود که نکنه بین من و تیسی مشکلی پیش اومده... طفلک تیسی که اگه این مدت پشتیبانی ‌های او نبود که من از اینی هم که هستم شکننده تر و ضعیف تر می‌شدم. بخش بزرگی از این ضربه‌های اخیری که به من وارد شد در واقع به هر دومون وارد شد، ولی تاثیراتش روی هر کدوممون متفاوت بود و تیسی اصولا برای تسکین دادن خودش معمولا از بیرون خودش رو متمرکز موضوع دیگری می‌کنه و چه بسا که مقداری هم توی خودش بریزه. (خداییش من معمولا خیلی ادعای استقلال روحی - عاطفی‌ام می‌شه ولی این فشارهای آخری انقدر زیاد بود که توی خودآگاهم متوجه بشم که از نظر روحی بودن تیسی توی زندگی‌ام در چنین موافعی خیلی خیلی نقش مهمی داره. این رو خودم قبلا به این وضوح بهش واقف نبودم) فکر کنم دیگه توضیح بیشتر ندم چون واقعا دارم خیلی سعی می‌کنم که به اتفاقات کاملا غیر قابل اجتنابی که افتاده فکر نکنم چون از دست هیچکس کاری ساخته نمی‌بود و ماتم گرفتن هم در این مورد چیزی رو عوض نمی‌کنه.

 

/ 4 نظر / 11 بازدید
نارنج

[ماچ]

پری دریائی

خوش اومدی دوست گلم . اولا که امیدوارم که از لحاظ بدنی خوب خوب باشی و اگرم چیزی شده فکرشو نکنی . اتفاقهایی که برای آدم میوفته ، واسه هزاران هزار نفر قبلا افتاده و حتما راه چاره ای براش هست . خودت حتما میدونی که استرس کاری زیادی داری و شاید بهتر باشه که یه کوچولو اندازه یه دونه نخود تنبلی و بیخیالی کنی.[ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][قلب]

خانه ما

هرکجا هستی خدابه چشمانت امید بخشد...

bahar

امیدوارم زندگی همیشه بر وفق مرادت باشه . البته همیشه که نمیشه اما همین که سعی میکنی به مشکلات فکر نکنی جای شکر داره.همیشه موفق باشی[ماچ]