این روزا سخت مشغول کار شرکت و در اوقات باقی‌مانده مشغول خرخونی برای این کلاسی که برداشته‌ام هستم. یعنی در حدی که توی ماشین منتظر تیسی هستم دارم می‌خونم و اگه می‌ریم خرید مایحتاج منزل و من بتونم توی ماشین منتظر بمونم پشت فرمون دارم می‌خونم و تا قبل از رسیدن مهمون به خونه دارم می‌خونم و از اون طرف هم مهمون هنوز از در نرفته بیرون من کتاب‌هامو پشت سرم گرفتم دستم که تا مهمونا از در رفتن بیرون باز بخونم و دیگه چشمام داره چپ می‌شه از شدت خرخونی. این کلاسی رو که من دارم پانزده‌ساعته می‌گذرونم دوره فشرده‌اش توی همون دانشگاه چهار ماهه!! حالا شما پیدا کنید شدت و حدت نیاز به خرخونی رو و همچنین پرتقال فروش رو!!

برای دوران مرخصی زایمان هم یک نفر رو ضرب‌العجلی از بین کسانی که در حال بیکار شدن (لی‌آف) بودن استخدام کردیم به جای من. با کلی مکافات ولی خب بالاخره یک نفر هم از بیکار شدن نجات پیدا کنه توی این اوضاع باز خودش غنیمته.

راستی این فیلم رنگ بنفش رو هم که نسبتا قدیمیه در دو سئانس دیدیم. من که خیلی خیلی خوشم اومد از فیلم... اگه دستتون رسید ببینیدش حتما. از کارهای قدیمی اسپیلبرگه. اولین فیلمی هست که ووپی گلدبرگ توش ایفای نقش کرده و بسیار هم خوب اینکار رو کرده.

____________________________

پ.ن. یکی از دوستان نوشته براش عجیبه که حاملگی تاثیری در فعالیت‌های روزانه‌ام نداره... راستش داره و شدیدا هم داره. یعنی من انرژی‌ دوران بارداریم (خصوصا در سه ماه اول و سه ماه آخر)‌ حتی یک دهم انرژی قبل از دوران بارداریم نیست. یک دلیلش اینه که مثل قدیم تحرک فیزیکی آنچنانی (ورزش و رقص مداوم)‌ ندارم و تحرکم در حد پیاده‌روی های گاه و بی‌گاه و هر از گاهی یوگای دوران بارداریه و دلیل دیگه‌اش سنگینی نسبی و سختی تنفس هست و خداییش دارم فعالیت‌های روزانه‌ام رو با سختی انجام ‌می‌دم و بقولی دارم خودمو با سیم بکسل می‌کشم تا به کار‌هام برسم.

/ 7 نظر / 18 بازدید
40تیکه

موفق باشی تو خرخونی. یه ضرب المثل قدیمی که میگه خرخون عاقبت خرخون تر شود [چشمک] مواظب خودت باش و کوچولو باش. [ماچ][قلب]

نزهت

موفق باشی عزیزم راستش به نظر من عجیبه که حاملگی تاثیر چندانی در انجام کارهای روزمرت نداره شایدم داره و تو وب حرفی نمیزنی

بهاره

آفرین به تو ! و هزار ماشالا !

نارنج

[ماچ]

40تیکه

این پی نوشتت رو کاملن درک می کنم. من حس می کنم قراضه شدم. دو دقیقه راه رفتن برای من مساوی چهار ساعت هن هن کردن! [چشمک]

atash

can I ask what kind of class is that, ? and how comes u r taking the class?