پوووووف

بالاخره پروژه‌ام توسط مدیران ارشد تصویب شد و چقدر هم زیبا تصویب شد... کل بودجهء پیشنهادی‌ام هم تصویب شد. خلاصه که الان کوک کوکم و در ماتحتم عروسی می‌باشد*!  این یکی از عظیم ترین پروژه‌هایی هست که در طول این ١٨ سال کار حرفه‌ای‌ام سرپرستی‌ کرده ام و الان فقط باید با گروهم روی این تمرکز کنیم که عروس تعریفی گوزو از آب در نیاد!

 

*  اصطلاح دوران جوونی ما برای ابراز شادی وصف‌ناپذیر!

/ 13 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رازقی

Oops!Sorry for the wrong empty message!

لاادری!

ولی سال اول دانشگاه که چیزی تو دانشگاههای ایران یاد نمیدن. مخصوصا تو مایه طراحی و اینها. نمیدونم والا. شاید اون موقعها فرق میکرد.

اشکان رحمانی

خیلی برات خوشحالم!!! [گل]

سوسکی به لاادری

لاادری جان، با اون استادهای آنتیک دانشکده’ انفورماتیک اون زمان همون درس برنامه‌نویسی به زبان پاسکال هم که ترم دو درس می‌دادند کیفیت خیلی پایینی داشت... یعنی چیزی بیش از این که خودت توی کتاب خودآموز زبان پاسکال و سی یادبگیری یادت نمی‌دادند. من توی دوران دبیرستان توی خونه بصورت تفریحی با بیسیک برنامه نویسی می‌کردم روی کومودور 64 و بعدش خودم شروع کردم به یادگیری زبان سی و کلاس خصوصی برداشتم توی موسسه’ ایران ارقام تابستون بعد از دیپلم (قبل از قبولی دانشگاه و ترم اول). چون دانشگاه آزاد همین رشته تابستون بین کلام سوم و چهارم دبیرستان قبول شده بودم و شهریه ثابتم رو داده بودم که احیانا اگه دانشگاه دولتی قبول نشدم بعد از دیپلم جام محفوظ باشه توی دانشگاه آزاد مرکز. علت کلاس خصوصی ایران ارقام گذروندن هم بیشترش بخاطر این بود که اونجایی که برام موقعیت کار برنامه نویسی جور شده بود لازمه اش دونستن مبانی زبان سی بود و بعد با یکی سر کار هم گروه می‌کردنمون که زیر دست اون اشکال‌هامون رو بپرسیم و تجربه کسب کنیم. وگرنه اگه می‌خواستیم به امید دانشگاه بمونیم با معلومات کپک زده’ استادهای اون زمان فارغ التحصیل می‌شدیم!!‌

مهران

خیلی خوبه که راضی هستی از تلاش 10 ساله گذشته ! این خودش یک دنیا می ارزه [لبخند][تایید]

Tila

[ماچ][ماچ][ماچ]

پس تعبیر این خواب ذکر شده در تاریخ 26/5/87 درست بود

نسرین

عزیزم این هم تعبیر خواب استادت

سوسکی به نسرین

تعبیر خواب این بود که من ‍پولدار بشم نه اینکه شرکت پولدار بشه!! [لبخند]