این فامیل سمت پدری من (خیلی نسبتش به من نزدیکه) که الان سی و هفت هشت سالشه و حدودای سیزده چارده سالگی از ایران زده رفته آمریکا کاملا قاطی کرده به نظرم. اولا که در خلال این سالهای غربت نشینی! طرز فکرش شده عین این اهالی مید وست و این رد نک های آمریکا در مورد اوباما و بوش. یعنی از نظر ایشون بوش بهترین است و اوباما یک خیانتکار به تمام معنا!! (شما اوج قاط زدن این دختر رو دریابید!!) بعدشم وقتی ده سال پیش با یک کاتولیک آمریکایی ازدواج کرد اولین کاری که کرد اسم و فامیلش رو عوض کرد که کسی نفهمه ایرانیه و یا ربطی به ایران داره!‌ رنگ چشم و پوست و مو رو هم که قبلا عوض کرده بود و  قبل از ازدواجش هم رسما به دین مبین مسحیت کاتولیک گروید!! الان هم داره تنهایی در یکی از جزیره‌های توریستی کاراییب به عنوان تور گاید زندگی میکنه و لایف استایلش هم همانا مثل یک تینیجر آمریکایی هست. یعنی زندگی‌اش خلاصه شده در پارتی، پارتی، پارتی و دیگر هیچ!! گاهی دلم براش می‌سوزه... با همه افراد خانواده‌اش هم (پدر و خاله ها و عمه‌ها و ...)‌ هم سالهاست قهره!!

/ 4 نظر / 16 بازدید
سیامک سالکی

سلام سوسک سیاه ! یاد سریال چاق و لاغر افتادم که تو بیسیم به هم میگفتن : از سوسک سیاه به خرمگس !!! شایدم یه سریال یا کارتون دیگه بود ، اما تا جایی که یادمه چاق و لاغر بود. نوشته ی جالبی بود ، اینطور که معلومه یه مرتد وطن فروش تروریست در فامیلتون دارید ، منم دارم اما به این حد ساختاریافته نیست! وبلاگ خوبی دارید ، خوشحال میشم سری به وبلاگم بزنین. موفق باشید.

Sina

I don't understand why you feel sorry for her. What's wrong with her life style? Would you still feel sorry for her if she was stuck in an office 9-5 Mon to fri and again stuck in a relationship with a couple of kids? I wish I had a life style like her :)

پروانه هیچستان

سوسکی جانم .. چرا دلت به حالش می سوزه ؟ اگه اون این زندگی رو دوست داره و ازش لذت می بره چرا من زیر سوالش ببرم ؟ از اون تیکه پارتی لایف ستایلش و خیانت اوباماش خیلی خوشم اومد. کاشکی بیاد دست ما رو بگیره ببره هم تعطیلات هم پارتی. منم یک وابسته نزدیک پدری دارم فکر کنم ازش بپرسی اسم فلانی چیه میگه نمی دونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ش.خ

[چشمک] Esmesh Micheal Jackson naboode؟?؟? Oh bebakhshid Micheal Jackson Irani nist, ghablan ham khanoom naboode!!! Tarafdare boosh ham nist!! Faghat range postesho avaz karde!